The new MedicineWarriors.org site provides people living with diabetes with accurate and user-friendly information about location of pharmacies where insulin is currently available in Ukraine. Pharmacies’ contacts and webpages are also provided along with other relevant information.

The site sources the data from public records of the Ukrainian Ministry of Health and is regularly updated. Current events may impact insulin availability and pharmacies’ operating hours. For safety reasons, try to reconfirm availability before going to the pharmacy via the provided contact information.

Visit the website and consult the map here:
https://medicinewarriors.org/


Міністерство Охорони Здоров’я України

https://moz.gov.ua/

МОЗ продовжує роботу над забезпеченням лікарськими засобами українців в умовах війни з РФ. Зараз питання номер один — це логістика, яку доводиться відстежувати та опрацьовувати майже щогодини. Але ми продовжуємо забезпечувати ліками українців та робимо все, що від нас залежить.

Список аптек буде оновлюватися та поповнюватися. Його можна знайти за посиланням —https://bit.ly/apteky_insul

Перед тим, як прямувати до найближчої до вас аптеки, варто зателефонувати та дізнатися години її роботи та точну наявність інсуліну. 

Також нагадуємо гарячу лінію МОЗ 0 800 60 20 19.  Оператор прийме заявку і опрацьовує її. Інсулін знайдуть або в аптеці, або за можливості доставлять волонтерами. 

З 1 жовтня 2021 року змінився механізм отримання інсулінів хворими на цукровий діабет. Отримати інсулін можна в будь-якому місті в аптеці, яка уклала договір із НСЗУ. Крім того, за новим рецептом на інсуліни не доведеться щоразу звертатися до ендокринолога. Якщо не потрібно вносити зміни до індивідуальної програми лікування, його зможе виписати й сімейний лікар.

ЮНІСЕФ в Україні – https://www.unicef.org/ukraine/

https://moz.gov.ua/article/news/ministerstvo-ohoroni-zdorovja-ukraini-publikue-spisok-aptek-v-ukraini-de-na-sogodni-e-insulin


Відвідайте сторінку UNICEF Ukraine, щоб дізнатися про те, як отримати допомогу для дітей та сімей